سایت شهدا کربکند

شهیدان غازی، هاشمی ملاافضل و معینی شهیدان پرافتخار مکتب سپاهان در دوران دفاع مقدس
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اعلام نمود افتخار می کند که چهار تن از شهدای این دفاع جاودانه از بازیکنان این باشگاه بوده اند.

به گزارش پایگاه خبری سپاهان، در این بیانیه آمده است:

هفته دفاع مقدس  یادآور 8 سال دلاوری و تجلی رشادت فرزندان ایران اسلامی است و این هفته را بهترین بهانه دانستیم تا  از 4لاله طلایی میهن مان یاد کنیم که شاید کمتر از آنها سخن به میان آمده است.

4 تن از بازیکنان شایسته آن ایام تیم فوتبال سپاهان  فراتر از میدان مسابقه ، به میدان رقابتی رفتند که سرانجامش طنین فریاد قهرمانی و سرافرازی ایران مان بود.

شهیدان حسن غازی، سعید هاشمی، حسین ملاافضل و سعید معینی کربکندی 4 لاله طلایی و از بازیکنان وقت باشگاه سپاهان بودند که همراه با میلیون ها ایرانی دیگر خالق حماسه ای باشکوه در جنگ تحمیلی شدند و نامشان را در تقویم پرافتخار دفاع و ایستادگی ایران جاودانه کردند.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به خود می بالد که این لاله های طلایی برخواسته از مکتب سپاهان  قهرمانانه برای ایران و اسلام مبارزه کردند و به همه هواداران و اعضای خود یادآوری می کند که بیش از پیش بدانیم که میراث چه نگین ها و سرمایه هایی به ما سپرده شده است. جرا که قهرمانان واقعی شهدا و جانبازان هستند.

با درود به همه شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با حضور خود در گلستان شهدای اصفهان  زیارت مزار لاله های طلایی ایران را فراموش نکنید.
تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٧/۱ | ٥:۳٧ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()
.: Created By Reza Moeini-OMIGO :.