سایت شهدا کربکند

اکرم مطلبی کربکندی

با سلام، امروز قصد داریم یکی از مفاخر کربکند را به شما معرفی کنیم باشد که الگویی باشند برای جوانان امروزی کربکند ، ایشان اکرم مطلبی کربکندی فرزند (عبداله محمد حاج رجبعلی)  مدیر مسئول انتشارات آوین اندیشه هستند که از سال 88 وارد عرصه نویسندگی شدند.

یه گفته اکرم مطلبی کربکندی : زمانیکه وارد انتشارات شدم با توجه به اینکه همیشه ذوق هنر و نوشتن در من وجود داشت با توکل  و استعانت از حق تعالی  وارد عرصه نویسندگی شدم.اولین آثارم مجموعه 6 جلدی نی نی جون که یک مجموعه آموزشی بود در انتشارات گوهر اندیشه به چاپ رسید.16 عنوان کتاب شعر و رنگ آمیزی نیز در دو انتشارات از دیگر آثارم بود.
به سفارش آب و فاضلاب تهران کتاب "قطره میگه نازنین   نریز منو رو زمین"  را که در مورد صرفه جویی آب میباشد به رشته تحریر درآوردم.
کتاب 14 معصوم را در سال 91 به چاپ رسانیدم.
مجموعه 26 جلدی پیامبران از دیدگاه قرآن برای کودکان که مجموعه ایست روان و دلنشین  و برای تحقیق بچه ها  کامل میباشد.
هم اکنون کتاب شعر "منم یه بچه شیعه" به چاپ رسیده که کتابیست در ذکر اوصاف و دلاوریها و ولایت امام علی علیه السلام،بصورت شعر و رنگ آمیزی برای گروه سنی الف و ب  میباشد.
در اینجا جا دارد از زحمات مادر مهربانم و صبوری پدر عزیزم کمال تشکر را داشته باشم،که هر چه دارم و هستم از دعای خیر آنها میباشد.تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٦/۳٠ | ۱:٤۱ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()
.: Created By Reza Moeini-OMIGO :.