سایت شهدا کربکند

در تاریخ 18 شهریور در سالن اجتماعات پایگاه شهید رجائی (ره) جلسه مربیان حلقه های صالحین با حضور فرمانده پایگاه شهید رجائی (ره) حاج آقا محسنی و امام جماعت جدید محل حاج آقا صفری برگزار گردید. در این جلسه مربیان به نقطه نظرها و ایرادات حلقه های خود پرداختند همچنین با برنامه ریزی انجام شده قرار شد دوباره این حلقه ها با قوت بیشتر ادامه پیدا کند... همچنین فرمانده پایگاه اعلام آمادگی خود را جهت هر گونه کمک به حلقه ها در جمع بیان کردند.

برنامه های کلاس ها به همراه رده های سنی آنها در آینده نه چندان دور به حضور مردمان و بسیجیان کربکند از طریق همین سامانه خواهد رسید. قابل توجه بسیجیان این پایگاه که حضور در این حلقه ها اجباری است و کلیه خدمات از جمله نامه - تمدید کارت و کلیه خدمات بسیج طبق حضور شما در این حلقه ها می باشد و نیروی انسانی پایگاه هرگونه اقدامی را طبق حضور بسیجیان در این حلقه ها انجام خواهد داد.

× از افرادی که قابلیت تدریس در هر موضوع علمی و دینی را دارند دعوت میشود که به معاونت تربیت و آموزش پایگاه آقای سعید معینی محمدرضا مراجعه کنند تا در لیست مربیان این پایگاه قرار گیرند. مربی مورد نظر باید حتما دارای تحصیلات حوزوی یا دانشگاهی باشد. ×تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٦/۱٩ | ۳:٥٠ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()
.: Created By Reza Moeini-OMIGO :.