سایت شهدا کربکند

و اما خبرگزاری ((فارس نیوز)) در مطلب اخیر خود در مورد مراسم تشییع پیکر پنج شهید دفاع مقدس در مورد شهید بالا مقام مرتضی معینی که افتخار ایران و استان اصفهان و همچنین کربکند است پرداخته است :

" شهید مرتضی معینی پس از سال‌ها آمده بود تا بار دیگر نوای بیداری سر دهد در گوش‌هایی که خفاشان شب بر آنها پرده ظلمت کشیده‌اند و تارهای عنکبوت شب را بدرند بر چشم‌هایی که گویی نمی‌بینند مظلومیت یارانی را که در گرماگرم جهاد زلف خویش را به خاک میهن و خون خویش آراستند تا اسلام ناب محمدی را زنده نگه دارند.

شهید مرتضی معینی پس از عزل بنی‌صدر در عملیات فرماندهی معظم کل قوا به اسارت درآمده و شهید شد و کدام شهید مظلوم‌تر است از اسیری که در دیار غربت به شهادت می‌رسد؟

ای شهیدان پیمان بستید با امام خود که «ما با امام خود پیمان ابدی می‌بندیم که تا برافراشتن پرچم اسلام در سراسر دنیا از پا ننشینیم» و بر عهدتان تا چشیدن شربت شهادت استوار ماندید.

در گوشمان گویی پیام آخرتان همیشه تاریخ تکرار می‌شود که «پشتیبان ولایت فقیه باشید که در رأس امور کشور مانند سر به بدن است» و «اینکه خواهرم پیام من به تو این است که با رعایت حجاب خون ما شهیدان را پاسدار باشید».

سلام بر شما زمانی که زاده شدید، زمانی که برای پاسداری از دین برگزیده شدید و زمانی که با مهر شهادت بر پیشانی برانگیخته می‌شوید. "

لینک فارس نیوز - farsnews.irتاريخ : چهارشنبه ۱۳٩۱/٧/٢٦ | ۱:٢٦ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()
.: Created By Reza Moeini-OMIGO :.