سایت شهدا کربکند

به گزارش خبرنگار دیپلماسی‌عمومی و جنگ‌نرم خبرگزاری فارس، فاکس‌نیوز در گزارشی نوشت: "میشل اوباما " همسر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به سوالی درباره دسترسی دختران وی به سایت‌های اجتماعی همچون فیس‌بوک، صراحتا گفته است ما به دلایل امنیتی امکان حضور در شبکه‌های اجتماعی را نداریم ولی حتی اگر در کاخ سفید هم نبودیم اجازه نمی دادم دخترانم از فیس بوک استفاده کنند. 


همسر اوباما با اشاره صریح به مخرب بودن فیس‌بوک گفت که وی به دخترانش اجازه دسترسی به اینگونه سایت‌ها را نمی‌دهد. میشل اوباما از اینکه دخترانش به فیس‌بوک دسترسی ندارند ابراز خوشحالی کرد. 

میشل اوباما همچنین گفت که دختران 9 و 12 ساله‌اش دارای محدودیت‌هایی هستند که دیگر دختران هم سن و سال آنها ندارند که یکی از دلایل این امر، مسائل امنیتی است که سرویس مخفی آمریکا برای آنها ایجاد کرده است. 

همسر اوباما با تصریح این نکته که اگر دخترانش در کاخ سفید هم زندگی نمی‌کردند به آنها اجازه دسترسی به فیس‌بوک را نمی‌داد، افزود: دسترسی به سایت فیس‌بوک برای دختران وی و دیگر دختران هم سن و سال آنها بسیار مخرب است و نباید به آن دسترسی داشته باشند..: Created By Reza Moeini-OMIGO :.