سایت شهدا کربکند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، کامران باقری‌لنکرانی داوطلب یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از جلسه مشترک با سعید جلیلی دیگر نامزد انتخابات، از کاندیداتوری ریاست جمهوری انصراف داد.

جلیلی و لنکرانی عصر امروز و ساعتی پیش جلسه مشترکی داشتند.

به گزارش فارس، سعید جلیلی،‌کامران باقری لنکرانی و پرویز فتاح سه گزینه‌ای بودند که جبهه پایداری به منظور انتخاب اصلح با آنها برای کاندیداتوری رایزنی کرده بود. 

انتهای پیام/تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٢/۳٠ | ۸:۱٤ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، برخی گزارش ها حاکی است داوود احمدی نژاد برادر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور که برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم کاندیدا شده بود،  به نفع سعید جلیلی از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داده است اما تاکنون اعلام رسمی در این باره صورت نگرفته است.

حضور محترم فقها و حقوقدانان ارجمند شورای نگهبان

سلام علیکم ؛

   از آنجا که شورای نگهبان در نظام جمهوری اسلامی ایران حافظ قانون اساسی ، شرع مبین اسلام و یکی از مهم‏ترین نهادهای حکومتی به حساب می آید لذا تردیدی نیست که  بایستی تمامی قوانین و مقررات،منطبق بر قانون اساسی و احکام شرعی باشد.

عزم ما در جهت این کلام دلنشین از شهید مظلوم بهشتی بود که فرمود ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت ، لذا اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از زحمات اعضای شورا ، انصراف خود را از نامزدی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام و کما فی السابق آمادگی هر گونه همکاری و خدمت را در مسیر این امر مهم با تدبیر شما دارم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و  استعانت از امام زمان روحی فداه  و با بهره مندی از فرمایشات مقام معظم رهبری یکبار دیگر با حسن تدبیر و نظارت عام، گسترده و جاری در کلیه امور مربوطه توسط شورا، انتخاباتی پرشور ،حماسی و باشکوه برای ملت سرافراز و شهید پرور کشور عزیزمان ایران رقم بخورد.

و من الله توفیق ...

داوود احمدی نژادتاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٢/۳٠ | ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

 

ایران به دلیرمرد خود می نازد
بر دشمن باجلیلی اش می تازد
با هر که شود عنایت حق همراه
هر کس که بود مقابلش می بازد

یکباره یکی مرد به میدان آمد
چون رعد که با غرش طوفان آمد
با نام جلیلی تنشان می لرزد
چون مورچه آن دم که سلیمان آمد

ای نام تو یادآور جان بازی ها
یادآور چزابه و خرازی ها
هیهات جلیلی تو سازش بکنی
حقا که بری هستی از این بازی ها

این بار شمردن بلدم من تا یک
وقتی که جلیلی است تک و تنها یک
می گفت دلم باز یکی خواهد بود
با بیرق “ائتلاف مردم با یک”تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٦ | ۱۱:۱۳ ‎ق.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

tmufxjieffx0q22lx0wvkoochak

برای دیدن پوستر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدتاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٥ | ٧:٢٠ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

jalili2

برای دیدن پوستر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدتاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٥ | ٧:۱۸ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

برای دیدن پوستر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید  

05 30 dar 21koochakبرای دیدن پوستر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنیدتاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٥ | ٧:۱٧ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

با آغاز پروزه پهن کردن خیابان شهید مطلبی کربکند تمامی منازل که در خیابان قرار گرفته بود را تخریب کردند مسجد مطلب نیز که چندین سال یکی از مساجد کربکند به شمار می رفت نیز از این امر مستثنی نشد و همراه با منازل مورد تخریب قرار گرفت...در ضمن مسجد جدید مطلب در کنار همان مسجد به صورت کاملا با شکوهتر در حال تکمیل ساخت مراحل پایانی خود است...تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/٢٤ | ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

تاریخ شروع پروژه : 23 اردیبهشت 92

مراحل انجام کار (فعلا) : تخریب منازلتاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/٢٤ | ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

name-to

برای دیدن پوستر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدتاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٢/٢۳ | ٥:۱٦ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()
تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٢/٢۳ | ٥:۱٢ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

دکتر جلیلی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ستادهای دانشجویی «مقاومت رمز پیشرفت» (نسل سومی های حامی سعید جلیلی) با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت کرده و اعضای شورای مرکزی خود را نیز اعلام کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

وقوع حوادث عظیم بیداری اسلامی در جهان اسلام، نشان داد نهضتی را که خمینی کبیر (قدس سره) به نیت احیای دین و زدودن غبار از چهره اسلام آغاز کرد، نه تنها دچار رخوت و توقف نشده، بلکه با رهبری بی بدیل امام خامنه ای(مدظله) بیش از پیش در حال رشد و شکوفایی است و استیصال و درماندگی استکبار غرب و در راس آن ها آمریکای جهانخوار برای مبارزه با این نهضت و بیداری عظیم نشان می دهد، این حرکت به درستی و در مسیر اصلی خود یعنی مبارزه با استکبار جهانی و تشکیل جبهه مستضعفین عالم قرار دارد.

این نهضت، در این مدت مراحل مختلفی را برای رسیدن به تمدن عظیم اسلامی طی کرده و به تعبیر امام خامنه ای(مدظله) اکنون در مرحله ساخت دولت اسلامی قرار دارد؛ بی شک مردم مسلمان و خداجوی ایران نقش بی بدیل و غیرقابل انکاری را در طی این مراحل به عهده داشته اند و همواره در عرصه های مختلف، اعم از دفاع مقدس، انتخابات، راهپیمایی ها و ... با حضور بابصیرت خود نشان داده اند عمیقا آرمان های انقلاب را درک کرده و برای نیل به این آرمان ها از هیچ چیز کوتاهی نمی کنند.

جامعه اسلامی ایران، پس از حضور شکوهمند در راهپیمایی 22 بهمن سال گذشته، در حال آماده شدن برای برگزاری انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری است. در طی این 34 سال بارها و بارها شاهد برگزاری انتخابات های مختلفی در کشور بوده ایم و با توجه به مسیر رو به رشد این انقلاب، هر مرحله برگزاری انتخابات اهمیت ویژه تری نسبت به دوره های گذشته خواهد داشت فلذا این دوره نیز جایگاه و اهمیت بالایی نسبت به دوره های گذشته خواهد داشت.

مرزبندی و مواجهه مشخص با استکبار جهانی در جنگ اقتصادی کنونی، حضور فعالانه در اتفاقات بین المللی علی الخصوص حوادث بیداری اسلامی، تلاش حداکثری برای رفع مشکلات معیشتی مردم، مبارزه حقیقی و به دور از شعارزدگی با فساد و فقر، خدمت صادقانه به مردم، تلاش جهت ارتقاء فرهنگ دینی جامعه و ... تنها بخشی از الزامات عمومی ای است که با توجه به منویات امام خامنه ای(مدظله) می توان به عنوان بخشی از اقدامات اولویت دار رییس جمهور آینده برشمرد، اقداماتی که دولت آینده باید بر انجام آن ها اهتمام ورزد.

در کنار این معیارهای عمومی که از فرمایشات رهبر عزیز انقلاب می توان استخراج کرد، ایشان معیارهای اختصاصی ای برای رییس جمهور دولت یازدهم نیز برشمردند که از بین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امتیازات امروزی دولت منهای ضعفهای آن، پایبندی به عقل جمعی و تدبیر،  اعتقاد حقیقی به قانون اساسی، دارا بودن روحیه مقاوم در برابر فشارهای دشمن و در برابر مسائل داخلی، عدم نگاه روزمره به مسائل اقتصادی و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی، تهذیب اخلاقی، از جنس مردم بودن و مشکلات و دغدغه¬های آنان را درک کردن، کاری و پرتلاش بودن، اعتقاد راسخ به آرمان¬های انقلاب.

صحنه کنونی انتخابات ریاست جمهوری و تعدد نامزدهای موجود در صحنه اعم از تجدیدنظرطلبان، اصلاح طلبان، تکنوکرات ها و اصولگرایان حداقلی، در کنار نگاه به بیانات و رهنمودهای رهبری برای شناخت اصلح نشان می دهد که تنها تعداد بسیار بسیار کمی از افرادی که نام آن¬ها به عنوان نامزد مطرح شده است با این شاخص ها قرابت قابل قبولی دارند؛ از طرف دیگر عدم اتحاد و نزدیکی این تعداد بسیار کم باعث می شود که در صورت حفظ صحنه به صورت کنونی، یاران اصیل انقلاب اسلامی در انتخابات آینده دچار مشکل شوند.

زیرا بدیهی است اکنون که جریان فتنه و انحراف کاندیداهای خویش را پیدا کرده اند، و هر دو با تمام قوا در صحنه حاضر شده اند، بایستی گفتمان انقلاب نیز برای یک حضور مقتدرانه، همگی حول یک پرچمدار حاضر گردند تا عقب گرد گفتمانی در کشورمان رخ ندهد.

بی شک دکتر سعید جلیلی به عنوان یک رزمنده انقلابی با سوابق روشن و درخشان که در دوران حضور چندساله اش در مقام دبیر شورای عالی امنیت ملی روحیه مقاوم و سازش ناپذیر مسلمان حقیقی را به جهانیان نشان داده یکی از افرادی است که قرابت بسیار زیادی با شاخص-های عمومی و اختصاصی رهبر معظم انقلاب دارد و این مسأله جزء معدود مسائلی است که در شرایط امروز تمام طیف‌های دوست دار انقلاب و تمام اصول گرایان علیرغم تمام وابستگی های سیاسی و حزبی-شان بر آن اذعان دارند و ایشان را بسیار نزدیک به شاخص های ولی جامعه می دانند.

کارآمدی و تخصص در امور بین الملل با توجه به شرایط حساس منطقه و همچنین بیداری اسلامی رخ داده، کارآمدی در مدیریت کلان کشور با توجه به تجربه های مدیریتی اعم از مدیریت بحران، مدیریت ستادی و ... در شورای عالی امنیت ملی، تلاش بی وقفه برای تحقق اقتصاد مقاومتی و طرح این بحث توسط ایشان در مجامع مختلف، قانونمداری و پرهیز از مسایل حاشیه ای که برعکس قریب به اتفاق کاندیداها ایشان تبلیغ در ایام بررسی صلاحیت ها را بر حامیان خود ممنوع کرده است و همچنین عدم مصاحبه تریبونی ایشان در روز ثبت نام با خبرنگاران، توانایی در جمع کردن نخبگان حوزه های مختلف با توجه به تیم های کاری و مشورتی ایشان در شورای عالی امنیت ملی، سابقه رزمندگی و نبرد در جبهه های حق علیه باطل، دفاع تمام قد از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی در مذاکرات و رساندن پیام مظلومیت و حقانیت مردم ایران به جهانیان و عدم تسلیم در برابر فشارهای بین المللی، مردمی بودن و حضور در محافل مختلف هم پای سایر مردم، ساده زیستی ایشان که بر عکس دیگر کاندیداها که با بنز برای ثبت نام حضور پیدا می کنند، ایشان با پراید شخصی خویش حاضر می شود، همه و همه ی این موارد، تنها نشانه هایی از نزدیکی ایشان با شاخص های رهبر انقلاب می باشد؛ علاوه بر این ها ویژگی منحصر به فرد دکتر جلیلی این است که توانایی ایجاد وحدت در اردوگاه انقلابیون را به همراه خواهد داشت، وحدتی که در چند سال گذشته به دلایل مختلف خدشه دار شده و حضور دکتر سعید جلیلی باعث خواهد شد تا همگان باردیگر دست در دست هم مقدمات ساخت دولت یازدهم و رسیدن به دولت اسلامی را پدید آورند.

از همین روی جمعی از فعالین حال حاضر و سابق جنبش دانشجویی که در تشکل های مختلف فعالیت داشته اند، با اعتقاد به متعین بودن ملاکهای مدنظر مقام معظم رهبری در دکتر جلیلی و خطر فتنه و انحراف و لزوم وحدت و یکپارچگی در مقابل آن، ستادهای دانشجویی «مقاومت رمز پیشرفت» را راه اندازی نموده اند.

اعضای شورای مرکزی این ستاد که به عنوان نمایندگان ده¬ها هزار دانشجوی ارزشی در سراسر کشور در انتها نیز اسامی آنها بیان می گردد، اعلام می دارند که تمام تلاش خود را برای پیروزی دکتر جلیلی در انتخابات انجام خواهند داد، تا ایشان بتوانند به عنوان نمونه یک رییس جمهور انقلابی، بینی دشمنی که با حرکات هتاکانه اخیر خود قصد ضربه زدن به محور مقاومت و پس از آن کم رنگ کردن روحیه مقاوم مسئولین ایران را دارد به خاک بمالد و مقدمات سرافرازی هرچه بیشتر محور مقاومت را تا تشکیل نهایی جبهه مستضعفین عالم برآورده نماید.

اعضای شورای مرکزی:

آقایان محمد مهدی دادمان، سجاد اکبری، سعید سرافراز، روح الله کوثری، محمد ذوقی، رشید قانعی، علی حسن زاده، سیدمحسن دهنوی، امین حسنی، سیدمحسن میرحاجی، مهدی نورایی، محمدحسین رحمانی، میرزایی، شوشتری.تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٢/٢۳ | ٥:٠۸ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٢ | ٢:۱٧ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

دکتر سعید جلیلی بیش از دو دهه است در موقعیت‌های سیاسی مختلف از وزارت خارجه گرفته تا کاندیداتوری برای مجلس نگاه و منش ویژه خود را نشان داده است. نگاه و منشی که او را نه فقط در مقایسه با نامزدهای مطرح شده برای انتخابات سال ۹۲، بلکه در میان عموم چهره‌های سیاسی و فرهنگی کشور متمایز می‌سازد. به‌طور خلاصه و فهرست‌وار برخی از این ویژگی‌ها را مرور کرده‌ایم، نکاتی که شرح بیشترشان را می‌توان با مراجعه به تاریخچه زندگی سیاسی و مدیریتی او و گفتارها و نوشته‌هایش گردآوری شده است، یافت.

برای مطالعه بقیه متن کلیک کنید.ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٢ | ۱:٥۸ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٢/٢۱ | ٧:۳٠ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٢/٢۱ | ٧:٢٠ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

به گزارش ستاد مردمی حیات طیبه دکتر جلیلی لحظاتی پیش با حضور در وزارت کشور رسما برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

بقیه تصاویر در ادامه مطلب....ادامه مطلب
تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٢/٢۱ | ٧:۱۸ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

من سال ۶۲ که دیپلم گرفتم دانشگاه امام صادق(ع) قبول شدم و رفتم تهران. سال ۶۸ فوق لیسانس گرفتم و همان سال هم دکترای خارج کشور قبول شدیم هم در وزارت خارجه استخدام شدیم که بعد هم اعزام دکترا را تبدیل به داخلش کردیم و در همان دانشگاه امام صادق(ع) دکترا را در رشته علوم سیاسی- گرایش جامعه شناسی سیاسی – ادامه دادم و الان در شرف دفاع پایان نامه هستم. در وزارت خارجه هم از ۷۱ تا ۷۷ مسوولیت اداره بازرسی وزارت خارجه را داشتم. از آن زمان هم مسوول میز آمریکا را در وزارت خارجه هستم و معاون اداره اول آمریکا هستم که کارهای مربوط به آمریکا و تحرکاتی که آمریکا در قبال ایران دارد را تعقیب بررسی می‌کنیم.

برای مشاهده متن کامل کلیک کنیدادامه مطلب
تاريخ : جمعه ۱۳٩٢/٢/٢٠ | ۱٠:٠٦ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

در یکی از محله های کربکند راه می رفتم که دیدم حدود 9 نفر از مردمان خوب کربکند کنار دیوار آفتاب گرفته اند ..این مکانی که اینان نشسته اند محل پر رفت و آمدی است !!!!!تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/۱٩ | ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

مهندس اسفندیار رحیم مشایی در آبان ماه سال 1339در رامسر به دنیا آمد. در نوجوانی به خوبی قرآن را تلاوت می کرد و در ‏هیات های مذهبی مداحی اهل بیت را می گفت. او در زمان پیروزی انقلاب 18 سال داشت. اسفندیار که در فضای داغ آن ‏روزها از 15 سالگی برای مردم شهر و روستا سخنرانی کرده بود، در بحبوحه انقلاب تبدیل به سخنرانی قهار و محور ‏اقدامات انقلابی شهر شد.
راه‌اندازی راهپیمایی ها، نوشتن بیانیه‌ها و پخش اعلامیه‌های امام خمینی(ره)، برگزاری هیأت ‏مذهبی و مراسم خواندن دعای کمیل و ندبه از جمله فعالیت های او پیش و در اوایل انقلاب است. سابقه دستگیری ندارد ‏و آنطور که خود می گوید چندین بار از خطر ساواک رهایی یافته است. مهندسی الکترونیک را از دانشگاه صنعتی ‏اصفهان گرفته است. او نیز چون دیگر همراهان احمدی نژاد، در سال های 65-66 دوباره به تحصیل روی آورده ‏است.
وی پیش از تاسیس وزارت اطلاعات به سیستم اطلاعات-امنیتی که در کشور توسط نهادهایی چون سپاه راه اندازی شده ‏بود، پیوست. رحیم مشائی در اطلاعات سپاه رامسر به فعالیت پرداخت. وی سپس به دلیل بحرانی که اوایل انقلاب علی ‏الخصوص در سال های 58 تا 61 گریبان مناطق کردنشین را گرفته بود، به دعوت سردار نقدی به کردستان رفت تا در ‏سمت معاون اطلاعات واحد کومله اطلاعات سپاه مستقر در قرارگاه حمزه سیدالشهداء شروع به فعالیت کند. مقارن با ‏فرمانداری احمدی نژاد در خوی، وی عضو شورای تامین استان آذربایجان غربی بود.
پس از تشکیل وزارت اطلاعات در سال 63، رحیم مشائی "مسئول تدوین استراتژی ‏نظام جمهوری اسلامی در خصوص اکراد ایرانی" بود. ‏در زمان تصدی "محمد محمدی ری شهری" بر وزارت اطلاعات، وی مسئولیت "مناطق بحرانی کشور" را عهده دار ‏بود. او همچنین از موسسین "موسسه مطالعات علمی" [سال 76] وابسته به وزارت اطلاعات است که عمده فعالیت اش ‏تحقیق و پژوهش و ارائه راهکار در خصوص مسائل قومیت های ایرانی، شناخت بیشتر آنان و همبستگی ملی است.
وی سپس به وزارت کشور رفت و در دوران تصدی علی محمد بشارتی مدیرکل اجتماعی وزارت کشور ‌شد و از آنجا ‏به رادیو پیام و سپس به شهرداری منتقل شد. رحیم مشائی مدیر مسئول ماهنامه "سوره" نیز هست. این نشریه با گستره ‏توزیع بین المللی در ایران و جهان منتشر می شود. زبان آن کردی سوران است و به گویش کرمانجی نیز ده صفحه ‏مطلب منتشر می کند که اخیرا به صورت ویژه نامه کرمانجی ضمیمه مجله می شود. همچنین سرمقاله نشریه علاوه بر ‏کردی به زبان فارسی هم درج می شود. مشخصا در میان بدنه وزارت اطلاعات از او به عنوان کارشناس مسائل ‏کردستان یاد می شود. ‏

وی در رشته مهندسی الکترونیک در "دانشگاه صنعتی" اصفهان تحصیل ‌کرده‌ است.
مشایی سابقه فعالیت مشاغل مختلف دولتی را در کارنامه خود دارد:

  • مدیر کل اجتماعی وزارت کشور
  • مدیر شبکه رادیو پیام
  • مدیر شبکه رادیو تهران
  • معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران
  • رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
  • معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
  • رییس مرکز مطالعات جهانی شدن
  • جانشین رییس جمهور در شورای عالی ایرانیان خارج از کشور
  • عضو شورای نظارت بر صداوسیما
  • عضو شورای فرهنگی دولت
  • نماینده رییس ‌جمهور در شورای نظارت بر سازمان صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان، در تیر 1388 وی را به سمت معاون اول رییس جمهور انتخاب کرد که این انتصاب با واکنش‌هایی به رئیس جمهور در مورد آقای مشایی مواجه شد.
سر انجام رئیس‌جمهوری در سوم مرداد 88 با درخواست کناره‌گیری رحیم مشایی از این سمت موافقت کرد و در حکم دیگری وی را به سمت مشاور و رییس دفتر رییس‌جمهوری منصوب کرد.تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/۱٩ | ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/۱٩ | ۱٢:۱٥ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()

 

قهرمانی سپاهان اصفهان را در جام حذفی تبریک عرض می کنم

امیدوارم در سال آینده صاحب قهرمانی آسیا،لیگ و جام حذفی شودتاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/۱٧ | ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ | نویسنده : رضا معینی | نظرات ()
.: Created By Reza Moeini-OMIGO :.